Mobilaus kubilo nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose

Mobilus kubilas – puiki pramoga ir dviese, ir aštuoniese! Savo SPA turėti gera nepriklausomai nuo kompanijos dydžio.

Jaukų arba kaip tik – šurmulingą – vakarą pagyvins mobilus kubilas su Jacuzzi funkcijomis – jus lepins oro ir hidromasažas. Kubilas ant ratų taip pat pašviestas jaukiu, ne per ryškiu, LED apšvietimu.

Mobilaus kubilo nuoma teikiama Molėtuose ir Utenoje bei rajonuose. Dėl kitų vietovių rašykite info@manospa.lt , pasitarsime.

Mobilaus kubilo nuoma kainuoja, priklausomai nuo savaitės dienos bei nuomos trukmės. Sekmadienį – ketvirtadienį kaina 50 Eur nakčiai, penktadienį – šeštadienį – 60 Eur. Nuomojant dvi naktis, antra – už pusę kainos!

Kubilo nuomos naktis ar para skaičiuojama nuo 15 val. iki kitos dienos 11 val. Dėl kitokio pristatymo ar išvežimo laiko būtina tartis iš anksto.

Kubilo ant ratų pristatymas skaičiuojamas pagal atstumą nuo Suginčių – 10 km ribose pristatymas nemokamas, daugiau – iki 0.6 Eur/km. Rezervacijos sistemoje pažymėkite, koks atstumas nuo Suginčių iki kubilo pristatymo vietos.

Kubilo eksploatacija:

  • Telpa  apie 1,75 m³ vandens
  • Vandens prileidimas užtrunka apie 60 min.
  • Vandens prišildymas iki 38-40 laipsnių (daugeliui tai – ideali temperatūra) vasarą užtrunka apie 2.5 val., žiemą apie 3-4 val.
  • Vandens išleidimas užtrunka apie 20 min.
  • Hidromasažui (Jacuzzi) ir LED apšvietimui reikalinga elektra.
  • Vandens prileidimu rūpinasi klientas. DRAUDŽIAMA VANDENĮ LEISTI TIESIAI IŠ VANDENS TELKINIO (ežero, tvenkinio ir pan.).
  • Jeigu reikalingos malkos, pažymėkite tai rezervuodami kubilą.

Gavę užklausą su jumis susisieksime pasitikslinti arba patvirtinti rezervacijos.

Patvirtinus rezervaciją prašome sumokėti 30 Eur už kiekvieną rezervuotą naktį avansą (1 naktis – 30 Eur, 2 naktys – 60 Eur ir t.t.). Mokėjimo informaciją atsiųsime el. paštu. Tokiu atveju likusią sumą galėsite sumokėti paslaugų pristatymo metu grynaisiais arba pavedimu (pvz. savo telefone).

Klientui atšaukus rezervaciją, kai iki rezervacijos pradžios yra likę 15 ir daugiau dienų, 30 Eur užskaitoma kaip kompensacija Paslaugos teikėjui. Jei Klientas buvo iš anksto sumokėjęs didesnę sumą, Paslaugos teikėjas susidariusį skirtumą (sumokėta suma minus 30 Eur) grąžina Klientui. Klientui atšaukus rezervaciją, kai iki rezervacijos pradžios yra likę 14 ir mažiau dienų, visas minimalus dalinis avansas (30 Eur už kiekvieną rezervuotą naktį) užskaitomas kaip kompensacija Paslaugos teikėjui. Jei Klientas buvo iš anksto sumokėjęs didesnę sumą, Paslaugos teikėjas susidariusį skirtumą (sumokėta suma minus 30 Eur už kiekvieną naktį) grąžina Klientui.

*

***

*** ***

*** *** ***

Projektą „Amžius verslui – ne kliūtis“ remia LIETUVOS RESPUBLIKA. Mobilaus kubilo, įsigyto iš paramos lėšų, nuoma vykdoma Dalios Šaumanienės.

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves