Mobilaus kubilo nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose

Mobilus kubilas – puiki pramoga ir dviese, ir aštuoniese! Savo SPA turėti gera nepriklausomai nuo kompanijos dydžio.

Jaukų arba kaip tik – šurmulingą – vakarą pagyvins mobilus kubilas su Jacuzzi funkcijomis – jus lepins oro ir hidromasažas. Kubilas ant ratų taip pat pašviestas jaukiu, ne per ryškiu, LED apšvietimu.

Mobilaus kubilo nuoma teikiama Molėtuose ir Utenoje bei rajonuose. Dėl kitų vietovių rašykite info@manospa.lt , pasitarsime.

Mobilaus kubilo nuoma kainuoja, priklausomai nuo savaitės dienos bei nuomos trukmės. Sekmadienį – ketvirtadienį kaina 50 Eur nakčiai, penktadienį – šeštadienį – 60 Eur. Nuomojant dvi naktis, antra – už pusę kainos!

Kubilo nuomos naktis ar para skaičiuojama nuo 15 val. iki kitos dienos 10 val. Dėl kitokio pristatymo ar išvežimo laiko būtina tartis iš anksto.

Kubilo ant ratų pristatymas skaičiuojamas pagal atstumą nuo Suginčių – 10 km ribose pristatymas nemokamas, daugiau – iki 0.6 Eur/km. Rezervacijos sistemoje pažymėkite, koks atstumas nuo Suginčių iki kubilo pristatymo vietos.

Kubilo eksploatacija:

  • Telpa  apie 1,75 m³ vandens
  • Vandens prileidimas užtrunka apie 60-90 min.
  • Vandens prišildymas iki 38-40 laipsnių (daugeliui tai – ideali temperatūra) vasarą užtrunka apie 2.5 val., žiemą apie 3-4 val.
  • Vandens išleidimas užtrunka apie 30 min.
  • Hidromasažui (Jacuzzi) ir LED apšvietimui reikalinga elektra.
  • Vandens prileidimu rūpinasi klientas. DRAUDŽIAMA VANDENĮ LEISTI TIESIAI IŠ VANDENS TELKINIO (ežero, tvenkinio ir pan.).
  • Jeigu reikalingos malkos, pažymėkite tai rezervuodami kubilą.

Gavę užklausą su jumis susisieksime pasitikslinti arba patvirtinti rezervacijos. Tik patvirtintos rezervacijos yra galiojančios.

*

***

*** ***

*** *** ***

Projektą „Amžius verslui – ne kliūtis“ remia LIETUVOS RESPUBLIKA. Mobilaus kubilo, įsigyto iš paramos lėšų, nuoma vykdoma Dalios Šaumanienės.

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves