Mobilaus kubilo nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose

Mobilus kubilas – puiki pramoga ir dviese, ir aštuoniese! Savo SPA turėti gera nepriklausomai nuo kompanijos dydžio.

Jaukų arba kaip tik – šurmulingą – vakarą pagyvins mobilus kubilas su Jacuzzi funkcijomis – jus lepins oro ir hidromasažas. Kubilas ant ratų taip pat pašviestas jaukiu, ne per ryškiu, LED apšvietimu.

Mobilaus kubilo nuoma teikiama Molėtuose ir Utenoje bei rajonuose. Dėl kitų vietovių rašykite info@manospa.lt , pasitarsime.

Mobilaus kubilo kaina nurodyta kalendoriuje.

Mobilaus kubilo nuoma kainuoja, priklausomai nuo savaitės dienos bei nuomos trukmės. Nuomojant dvi naktis, antra – už pusę kainos!

Kubilo nuomos naktis ar para skaičiuojama nuo 15 val. iki kitos dienos 10 val. Užsakant visam savaitgaliui – dėl laikų sutarsime lanksčiau.  

Kubilo ant ratų pristatymas skaičiuojamas pagal atstumą nuo Suginčių, o pačiuose Suginčiuose pristatymas – nemokamas. Rezervacijos sistemoje pažymėkite, koks atstumas nuo Suginčių iki kubilo pristatymo vietos. Čia pamatysite ir preliminarią pristatymo kainą.

Kubilo eksploatacija:

  • Telpa  apie 1,75 m³ vandens
  • Vandens prileidimas užtrunka apie 60-90 min.
  • Vandens prišildymas iki 38-40 laipsnių (daugeliui tai – ideali temperatūra) vasarą užtrunka apie 2.5 val., žiemą apie 3-4 val.
  • Vandens išleidimas užtrunka apie 30 min.
  • Hidromasažui (Jacuzzi) ir LED apšvietimui reikalinga elektra.
  • Vandens prileidimu rūpinasi klientas. Vanduo privalo būti švarus, be priemaišų (smėlio, dumblo).
  • Jeigu reikalingos malkos, pažymėkite tai rezervuodami kubilą.

Turite klausimų? – skambinkite 8 684 98769.

Dėl nuomos šventinėmis dienomis skambinti 868498769.

*Medvilninė pirties tipo kepurėlė žiemos metu saugos nuo vėjo ar kritulių (nes mėgautis kubilu – nėra blogo oro!). Neturintiems savos – puiki išeitis jos nuoma (arba kaip mes vadiname, skalbimo mokestis). Kepurėlės visada atvežamos švarios ir išskalbtos.

Gavę užklausą su jumis susisieksime pasitikslinti arba patvirtinti rezervacijos. Tik patvirtintos rezervacijos yra galiojančios.

*

***

*** ***

*** *** ***

Projektą „Amžius verslui – ne kliūtis“ remia LIETUVOS RESPUBLIKA. Mobilaus kubilo, įsigyto iš paramos lėšų, nuoma vykdoma Dalios Šaumanienės.

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves