Mobilios pirties nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose

Mobili pirtis patiks kiekvienam. Kartais poilsiaujant ar stovyklaujant tik tiek ir tetrūksta – jaukios pirtelės ant ratų. O koks malonumas besikaitinant pirtyje žiūrėti į ežerą ar mišką – galinėje sienoje įrengtas panoraminis langas.

Mes sakome – pirtelė dviems, bet tilps ir draugai. Pirtelėje kaitintis patogu bus iki 8 žmonių.

Mobilios pirties nuoma teikiama Molėtuose ir Utenoje bei rajonuose. Dėl kitų vietovių rašykite info@manospa.lt , pasitarsime.

Mobilios pirties kaina – tik 45 Eur už naktį darbo dienomis ir 53 Eur už naktį savaitgaliais, nuomojant dvi naktis.

Savaitgalį minimali nuomos trukmė – 2 naktys (penktadienis – sekmadienis). Kaina kalendoriuje nurodyta už visą savaitgalį. Rezervuojant bus pritaikyta nuolaida už ilgą nuomą.

Mobilios pirties nuoma kainuoja priklausomai nuo savaitės dienos bei nuomos trukmės. Sekmadienį – ketvirtadienį kaina už naktį 60 Eur, penktadienį – šeštadienį – 70 Eur. Nuomojant dvi naktis, antra – už pusę kainos!

Pirtelės nuoma naktis ar para skaičiuojama nuo 15 val. iki kitos dienos 10 val. Užsakant visam savaitgaliui – dėl laikų sutarsime lanksčiau. 

Pirties ant ratų pristatymas skaičiuojamas pagal atstumą nuo Suginčių – 10 km ribose pristatymas nemokamas. Rezervacijos sistemoje pažymėkite, koks atstumas nuo Suginčių iki pristatymo vietos. Čia pamatysite ir preliminarią pristatymo kainą.

Pirties eksploatacija:

  • Jauku ir smagu bus ir 2, ir 8.
  • Pirties prišildymas iki 60 laipsnių užtrunka vasarą apie 1 val., žiemą apie 2 val.
  • Jeigu reikalingos malkos, pažymėkite tai rezervacijos formoje.

*Vantą parenkame savo nuožiūra pagal sezoną, orą ir kitas aplinkybes. Tai gali būti šviežia mišri vanta, mūsų arba ne mūsų džiovinta beržų vanta.

**Kvapų krepšelį sudaro 3-5 eteriniai aliejai. Kaina nurodyta už krepšelio nuomą, ne pardavimą.

Gavę užklausą su jumis susisieksime pasitikslinti arba patvirtinti rezervacijos. Tik patvirtintos rezervacijos yra galiojančios.

*

***

*** ***

*** *** ***

Projektą „Amžius verslui – ne kliūtis“ remia LIETUVOS RESPUBLIKA. Mobilios pirties, įsigytos iš paramos lėšų, nuoma vykdoma Dalios Šaumanienės

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves