Mobilios pirties nuoma Molėtų ir Utenos rajonuose

Mobili pirtis patiks kiekvienam. Kartais poilsiaujant ar stovyklaujant tik tiek ir tetrūksta – jaukios pirtelės ant ratų. O koks malonumas besikaitinant pirtyje žiūrėti į ežerą ar mišką – galinėje sienoje įrengtas panoraminis langas.

Mes sakome – pirtelė dviems, bet tilps ir draugai. Pirtelėje kaitintis patogu bus iki 8 žmonių.

Mobilios pirties nuoma teikiama Molėtuose ir Utenoje bei rajonuose. Dėl kitų vietovių rašykite info@manospa.lt , pasitarsime.

Mobilios pirties nuoma kainuoja priklausomai nuo savaitės dienos bei nuomos trukmės. Sekmadienį – ketvirtadienį kaina už naktį 60 Eur, penktadienį – šeštadienį – 70 Eur. Nuomojant dvi naktis, antra – už pusę kainos!

Pirtelės nuoma naktis ar para skaičiuojama nuo 15 val. iki kitos dienos 10 val. Dėl kitokio pristatymo ar išvežimo laiko būtina tartis iš anksto.

Pirties ant ratų pristatymas skaičiuojamas pagal atstumą nuo Suginčių – 10 km ribose pristatymas nemokamas, daugiau – iki 0.6 Eur/km. Rezervacijos sistemoje pažymėkite, koks atstumas nuo Suginčių iki pristatymo vietos.

Pirties eksploatacija:

  • Jauku ir smagu bus ir 2, ir 8.
  • Pirties prišildymas iki 60 laipsnių užtrunka vasarą apie 1 val., žiemą apie 2 val.
  • Jeigu reikalingos malkos, pažymėkite tai rezervacijos formoje.

*Vantą parenkame savo nuožiūra pagal sezoną, orą ir kitas aplinkybes. Tai gali būti šviežia mišri vanta, mūsų arba ne mūsų džiovinta beržų vanta.

**Kvapų krepšelį sudaro 3-5 eteriniai aliejai. Kaina nurodyta už krepšelio nuomą, ne pardavimą.

Gavę užklausą su jumis susisieksime pasitikslinti arba patvirtinti rezervacijos. Tik patvirtintos rezervacijos yra galiojančios.

*

***

*** ***

*** *** ***

Projektą „Amžius verslui – ne kliūtis“ remia LIETUVOS RESPUBLIKA. Mobilios pirties, įsigytos iš paramos lėšų, nuoma vykdoma Dalios Šaumanienės

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves